KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693098
nr 1369 3098
Olle Almgren. Sittande modell. Signerad, daterad 1961. Olja på pannå, 59x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:06:36
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr